ZGJEDHURA

Machines

Automatic Folder Gluer Machine

Kombinimi perfekt i cilësisë dhe shpejtësisë

Kombinimi perfekt i cilësisë dhe shpejtësisë

METODAT Machine Tools mund të partnerit

Me ju në çdo hap të rrugës.

Nga zgjedhjen dhe konfigurimin e duhur
makinë për punën tuaj për të ndihmuar ju të financuar blerjen që gjeneron fitime të dukshme.

MISIONI

DEKLARATA

BONGO kartoni Makineria Limited është një novator me përvojë në projektimin, prodhimin dhe furnizimin e lartë të performancës kuti makinat duke e bërë. Vendosur në bazë makineri kartoni prodhuese, Dongguang, ne prodhojmë një linjë të plotë e kuti bërë pajisjeve, duke përfshirë linjë karton të prodhimit, me shpejtësi të lartë flexo Printime Slotting dhe vdesin rrotullues prerja makine, laminator flaut, Folder Gluer, qepur makine, hollë blade SLItter golashënuesi , Creasing dhe prerja vdesin makinë, Fingerless goditje në fytyrë të vetme, Mill qëndrim roll, etj.

i fundit

LAJME

 • food packaging trends

  lIn an effort to get everyone excited for “The Office! A Musical Parody”  we decided to pay tribute to “The Office” by pulling some epic pranks. Emily, Brandon and I decided that the only person who we could pull these pranks on is, of course, Buzz. Buzz may be like the Mi...

 • There is a machine that never pain in sell,that is side pasting machine

  The Bobst Visionfold 110 A2 is capable of running at a speed of up to 350 m/min, manufacturing both side-pasting boxes and lock-bottom cartons, three-ply corrugated cartons and with options for 4/6 corner and speciality boxes. Mahesh Motwani, proprietor, Print Shoppe, said, “We opted for the Bobs...

 • BONGO MACHINE corrugated board production line

  In the print business for 28 years, Indore-based Vijayshri Packaging started as a wedding card commercial printer. The company shut down its commercial printing in 2001 and entered corrugated packaging. In 2016, the company moved to a new plant and currently supplies folding cartons, litho-lamina...

 • Anti-Slip Sheet Market (2019-2025) is Thriving Worldwide with Top Growing Companies – CGP, Smurfit Kappa, Endupack

  Los Angeles, United State, 20 December 2019 – – The report titled Global Anti-Slip Sheet Market is one of the most comprehensive and important additions to QY Research’s archive of market research studies. It offers detailed research and analysis of key aspects of the global Anti-Slip Sheet marke...

 • Corrugated Box Making Machines Market 2019 : Global Analysis Report (Fosber Group, Dongguang Ruichang Carton Machinery)

  ‘We are very much looking forward to the 40th anniversary edition of Labelexpo Europe, set to be our largest show to date. Exhibitor participation this year has been truly incredible, not only in the number of returning companies, but also the newcomers joining us for the first time. It is ...